GÜMÜLDÜR EĞİTİMLERİ BAŞLADI

21-22 Mayıs tarihleri arasında İzmir  ve İzmir II'nolu şubelere seminer verildi. 60 üyemizin katıldığı seminerin açılış konuşmasını Genel Eğitim Sekreteri İsmail Aydın yaptı. Aydın, " Tez-Koop-İş Sendikası eğitime stratejik önem veren bir sendikadır.Yeni dönemde farklı etaplarda seminerler gerçekleştireceğiz. Sendikanın yeniden yapılanması temel hedefimizdir. Hedefimiz yetkin, geniş kitlelere ulaşan, nitelikli bir seminer programları düzenlemektir. Bu semineri bir başlangıç olarak düşünün" dedi.

İki gün üzerinden yürütülen programın 1. gününde Pamukkale Üniversitesi'nden Yrd. Doçent Nagihan Durusoy, "çalışma yaşamı, çalışma yaşamında sorunlar, esneklik politikaları ve sınıfa etkileri" üzerine seminer gerçekleştirdi. Seminer, son derece katılımcı ve interaktif geçti. İkinci gün iki etapta yürütülen seminerin konusu, mobing nedir? moningle nasıl mücadele edilir? başlığıyla verildi.

Birinci etap öğretim üyesi Dilek Bulut tarafından verildi. Mobing kavramsal boyutu, mobingin içeriği, mobingle nasıl mücadele edilir üzerine oldu. İnteraktif geçen seminer başarıyla bitirildi. İkinci etapta, Muğla Üniversitesi'nden Prof. Dr. Özlem Şahin Güngör sunuşunu mobing besleyecek şekilde yaptı. Bu seminerde etkili ve başarılı oldu.

Üyelik

img

 

DERGİ İSTİYORUM

TEZ-KOOP-İŞ DERGİLERİ

 Bilgisayarınızda Adobe Reader yüklü olmalıdır. Yüklemek için tıklayınız.

EĞİTİM

img

 

Örgütlenme

img

Toplu Sözleşme

img

 

EYLEM VE ETKİNLİKLER

img

 

Basın Açıklamaları

img

YAYINLAR

img

 

BASINDA SENDİKAMIZ

img

Yasalar ve Mevzuat

img