GEBZE VE BURSA ŞUBESİNİN SEMİNERLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Gebze ve Bursa Şube seminerleri, Gümüldür tesislerinde 17 ve 18 Eylül günlerinde yapıldı. Seminer programı Genel Eğitim Sekreteri İsmail Aydın'ın konuşmasıyla açıldı.

Aydın, " Demokrasi ekmek, su ve nefes kadar yaşamsaldır. Demokrasinin özü halkın iradesidir. Yasama, yürütme, yargı sistematiğinde güçler ayrılığı çağdaş demokrasilerin olmazsa olmazıdır. Türkiye hızla otoriter bir rejime sürükleniyor. Bu gelişmelerden işçi sınıfı şiddetle etkilenecektir. Sendikal hareketin önünde büyük sorumluluklar var. Biz Tez-Koop- İş olarak üzerimize düşen görevleri layıkıyla yerine getiriyoruz. Eğitim ve örgütlenme atağımız bunun yansımasıdır" dedi.

 

Ardından Genel Örgütlenme Sekreteri Çağdaş Duyar söz aldı. " Tez-Koop-İş büyük adımlar atıyor. Sizlerin sendikal yaşama aktif katılımıyla geleceği kazanacağız" dedi. Gebze Şube Başkanı Engin Şimsek ve Bursa Şube Başkanı Bülent Çetin seminerin başarılı ve verimli geçmesi yönünde temennide bulundular. Seminerler 2 gün üzerinden, 4 etapta yürütüldü. Genel Eğitim Danışmanı Volkan Yaraşır "Türkiye nereye gidiyor? Sendikal hareketin görevleri", Necla Demirci belgesel gösterimi ve ekolojik mücadele , Özlem Şahin Güngör sosyal ve sendikal haklar, Dilek Bulut Mobing nedir? başlıklı sunumları yaptı. Seminerler son derece verimli ve aktif katılımlı gerçekleşti.

Üyelik

img

 

DERGİ İSTİYORUM

TEZ-KOOP-İŞ DERGİLERİ

 Bilgisayarınızda Adobe Reader yüklü olmalıdır. Yüklemek için tıklayınız.

EĞİTİM

img

 

Örgütlenme

img

Toplu Sözleşme

img

 

EYLEM VE ETKİNLİKLER

img

 

Basın Açıklamaları

img

YAYINLAR

img

 

BASINDA SENDİKAMIZ

img

Yasalar ve Mevzuat

img