Migros ve Kipa Temsilciler Toplantısı

Bursa ve Gebze Şubelerimize bağlı Migros Ticaret A.Ş. ve bağlı işyerleri ile Kipa Ticaret A.Ş ve bağlı işyerlerinde çalışan sendika üyelerimizin işyerlerinde yaşadıkları sorunları ile çözüm yollarının görüşüldüğü toplantı yapıldı.

Migros Ticaret A.Ş. ve Kipa Ticaret A.Ş ve bağlı işyerlerinde çalışan sendika üyelerimizin işyerlerinde yaşadıkları sorunları ile çözüm yollarının görüşüldüğü toplantıya; Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı (İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri) Demir Aytaç, Endüstri İlişkileri ve Destek Hizmetleri Direktörü Serdar Kaşıkcı, Doğu Marmara Bölge Direktörü Güneş Fırıldak, İnsan Kaynakları Ritm Sorumlusu Zafer Güney, İç Anadolu Bölge Direktörlüğü İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Bölge Müdürü Kürşat Peker, Migros Ticaret A.Ş. Bölge Müdürleri ile Sendikamız Genel Sekreteri Hakan Bozkurt, Sendikamız Bursa Şube Başkanı Bülent Çetin, Gebze Şube Başkanı Engin Şevket Şimşek ve Migros Ticaret A.Ş. ve Kipa Ticaret A.Ş. işyerleri sendika temsilcilerimiz katıldı.

Toplantıda, işyeri temsilcilerimiz tarafından, üyelerimizin işyerlerinde yaşadıkları sorunlar yetkililere aktarıldı ve sorunların çözümleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.

Migros ve Kipa Temsilciler Kurultayı Ankara'da Toplandı

Migros Ticaret A.Ş. ve bağlı işyerleri ile  Kipa Ticaret A.Ş ve bağlı işyerlerinde çalışan sendika üyelerimizin işyerlerinde yaşadıkları sorunları ile çözüm yollarının görüşüldüğü toplantı 3 Nisan Salı günü saat 14.00'da Ankara'da yapıldı.

Migros Ticaret A.Ş. ve Kipa Ticaret A.Ş ve bağlı işyerlerinde çalışan sendika üyelerimizin işyerlerinde yaşadıkları sorunları ile çözüm yollarının görüşüldüğü toplantıya; Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı (İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri) Demir Aytaç, Endüstri İlişkileri ve Destek Hizmetleri Direktörü Serdar Kaşıkcı,Genel Müdürlük Endüstri İlişkileri Departmanı Yöneticisi Taner Sema, İç Anadolu Bölge Direktörlüğü İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Bölge Müdürü Kürşat Peker, İnsan Kaynakları Ritm Sorumlusu Zafer Güney, Migros Ticaret A.Ş. Bölge Müdürleri ile Sendikamız Genel Sekreteri Hakan Bozkurt, Sendikamız Ankara 2 No'lu Şube Başkanı Mustafa Barın, Zonguldak Şube Başkanı Şerif Taşören, Giresun Şube Başkanı Tarık Sayın, Eskişehir Şube Başkanı Hasan Hüseyin Yılmaz, Ankara 2 No'lu Şube İdari Sekreteri Salih Memiş, Sendikamız Toplu İş Sözleşmesi Uzmanı Av. Tülay Uzunay ve Migros Ticaret A.Ş. ve Kipa Ticaret A.Ş. işyerleri sendika temsilcilerimiz katıldı.

Toplantıda, işyeri temsilcilerimiz tarafından, üyelerimizin işyerlerinde yaşadıkları sorunlar yetkililere aktarıldı ve sorunların çözümleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.

Ankara 4 Nolu Şube Migros Temsilciler Kurultayı Toplandı

Migros Ticaret A.Ş. ve bağlı işyerlerinde çalışan sendika üyelerimizin işyerlerinde yaşadıkları sorunları ile çözüm yollarının görüşüldüğü toplantı 3 Nisan Salı günü saat 10.00'da Ankara'da yapıldı.

Toplantıya; Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı (İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri) Demir Aytaç, Endüstri İlişkileri ve Destek Hizmetleri Direktörü Serdar Kaşıkcı,Genel Müdürlük Endüstri İlişkileri Departmanı Yöneticisi Taner Sema, İç Anadolu Bölge Direktörlüğü İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Bölge Müdürü Kürşat Peker, İnsan Kaynakları Ritm Sorumlusu Zafer Güney, Migros Ticaret A.Ş. Bölge Müdürleri ile Sendikamız Genel Sekreteri Hakan Bozkurt, Sendikamız Ankara 4 No'lu Şube Başkanı Levent Koç, Şube İdari Sekreteri Tayyip Cengiz, Şube Mali Sekreteri Ferhat Çamlı, Sendikamız Toplu İş Sözleşmesi Uzmanı Av. Tülay Uzunay ve Migros Ticaret A.Ş. işyerleri sendika temsilcilerimiz katıldı.

Toplantıda, işyeri temsilcilerimiz tarafından, üyelerimizin işyerlerinde yaşadıkları sorunlar yetkililere aktarıldı ve sorunların çözümleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.

Migros ve Kipa Temsilciler Kurultayı Muğla'da Toplandı

Toplantıya Tez-Koop-İş Sendikası Genel Sekreteri Hakan Bozkurt, Muğla Şube Başkanı Hüseyin Yıldız, Migros Genel Müdür Yardımcısı Demir Aytaç, Endüstri İlişkileri ve Destek Hizmetleri Direktörü Serdar Kaşıkcı, şube müdürleri Muzaffer Tuğsavul, Endüstri İlişkiler Müdürü İsmet Bulut ve Kürşat Peker, Migros Bölge Müdürleri ile Migros ve Kipa işyeri sendika temsilcileri katıldı.

Toplantıda üyelerimizin işyerlerinde yaşadıkları sorunlar işyeri temsilcilerimiz tarafından yetkililere aktarıldı ve sorunlar ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.

EĞİTİM

img

 

Örgütlenme

img

Toplu Sözleşme

img

 

EYLEM VE ETKİNLİKLER

img

 

Basın Açıklamaları

img

YAYINLAR

img

 

BASINDA SENDİKAMIZ

img

Yasalar ve Mevzuat

img