ODTÜ'de TİS İmzalandı

Sendikamız ile Kamu-İş arasında; T.C. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rektörlüğü ve bağlı işyerlerini kapsamak üzere "01.04.2017-31.03.2019" yürürlük süreli toplu iş sözleşmesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Verşan KöK, Genel Sekreter Vekili Prof. Dr. Türker Özkan ve Genel Sekreter Yrd. V. Prof. Dr. Oğuzhan Hasançebi ile Sendikamızı Temsilen Genel Sekreteri Hakan Bozkurt, Genel Örgütlenme Sekreteri Çağdaş Duyar, Genel Eğitim Sekreteri Salih Gönüllü, Ankara 2 No'lu Şube Başkanı Mustafa Barın ve Şube İdari Sekreteri Salih Memiş'in katılımıyla Rektörlük binasında imzalanmıştır.

Toplu iş sözleşmemizin T.C. Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve bağlı işyerlerinde çalışan üyelerimize hayırlı olmasını diler, emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

CarrefourSa TİS Teklif Çalışması Yapıldı

Carrefoursa Sabancı Ticaret Merkezi A. Ş. ve bağlı işyerleri toplu iş sözleşmesi teklif çalışması 10 Kasım Cuma günü İstanbul'da yapıldı.

Çalışmaya Sendikamız Genel Yönetim Kurulu ile şube başkan ve yöneticileri katıldı.

ODTÜ'de TİS Anlaşma Tutanağı İmzalandı

Sendikamız ile Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rektörlüğü'nün üyesi bulunduğu Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası (KAMU-İŞ) arasında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rektörlüğü ve bağlı işyerlerini kapsamak üzere "01.04.2017 – 31.03.2019" yürürlük süreli anlaşma tutanağı imzalandı.

Toplu iş sözleşmesi, yazım çalışmaları tamamlandıktan sonra imzalanacaktır.

TÜBİTAK TİS Görüşmelerinde Anlaşma Sağlandı

Sendikamız ile TÜBİTAK Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı'nın üyesi bulunduğu, Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası (KAMU-İŞ) arasında TÜBİTAK Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı ve bağlı işyerlerini kapsamak üzere "01.03.2017 – 28.02.2019" yürürlük süreli anlaşma tutanağı imzalandı.

Toplu iş sözleşmesi, yazım çalışmaları tamamlandıktan sonra imzalanacaktır.

Üyelik

img

 

DERGİ İSTİYORUM

TEZ-KOOP-İŞ DERGİLERİ

 Bilgisayarınızda Adobe Reader yüklü olmalıdır. Yüklemek için tıklayınız.

EĞİTİM

img

 

Örgütlenme

img

Toplu Sözleşme

img

 

EYLEM VE ETKİNLİKLER

img

 

Basın Açıklamaları

img

YAYINLAR

img

 

BASINDA SENDİKAMIZ

img

Yasalar ve Mevzuat

img